info@velkonocnavyzdoba.sk

nezabudnite na veľkonočnú výzdobu !

dekorácie aj
z prírodných materiálov

Zistite viac o nás




0948 060 027



prečo my?

Sme slovenská firma, ktorá vám vďaka 10 ročným skúsenostiam ponúka širokú škálu produktov a služieb v oblasti vianočnej a veľkonočnej výzdoby. Dokážeme uspokojiť potreby aj najnáročnejšieho zákazníka a vaša spokojnosť je pre našu spoločnosť najväčšou prioritou. V čase Veľkej noci vám prinášame najnovšie trendy vo výbere farieb, štýlov a druhov ozdôb, z rôznych kútov sveta. Pri veľkonočnej výzdobe preferujeme dekorácie z prírodných materiálov ako rattan (prútie) alebo ručne maľované drevené vzory.

VYREzávanie CNC

Vyrábame vyrezavané vajcia, zajace kuriatka, košíky z dreva. CNC frézou vieme vyrezať rôzne motívy podľa vašej fantázie až do výšky 250 cm.

ručné vyplietanie RATANu

Z ručne vypletaného, prírodného rattanu dokážeme vyrobiť veľkonočné, tradičné dekorácie v ľudských ba dokonca v nadľudských veľkostiach.

Ručné MAĽOVANIE

Všetky tieto vyrezávané figuríny z dreva a dekorácie z rattanu (prútia) ručne maľujeme. Vzhľadom nato je každá dekorácia jedinečná.

naše Motívy

Kontaktný Formulár

Ak Vás zaujalo niečo z našej ponuky a máte na nás akékoľvek otázky,  záujem o cenovú ponuku alebo chcete viac informácií o našich službách, neváhajte a kontaktujte nás!

Prebieha odosielanie...

Došlo k chybe na servera.

Formulár bol odoslaný.

© 2018 decoLIGHTING s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Designed by

decoLIGHTING.